27 Ara 2013

Dedikodu Kazanı-2

Hiç kuşkusuz 2013'ün parlayan yıldızlarından biri Choi Jin Hyuk oldu. Panda and Hedgehog , Gu Family Book derken Heirs ile yakaladığı başarının ardından başrolü kaptı bizim çocuk. Oynadığı her karakter birbirinden farklı olmasına rağmen hepsinin hakkından geldiğini düşünüyorum. 24 Ocak'ta ilk bölümü yayınlanacak olan dizini dikkatli bir şekilde izleyeceğim. Dizinin kategorisi ne derseniz ben size okuduğum kadarıyla tıbbi ve romatik komedi bir yapım olacak. Song Ji Hyo (Jin Hee) diyetisyen varlıklı bir ailenin kızı. Choi Jin Hyuk (Chan-Min) ise tıp öğrencisidir. Anlayacağınız üzere ikisinin arasındaki aşkı konu olacak. Hatta işin içine aileler dahil olacak, karşı gelecekler ama buna rağmen evlenmeyi başaran bir çift olacak. Şahsi fikrime göre komik eğlenceli bir dizi olacağını düşünüyorum. Dizinin ilk fragmanı buyrun..

Heirs bitti oyuncular diğer projelere yöneldiler derken Park Shin Hye'nin Reply 1994 "Yoo Yeon Suk" ile beraber tarihi bir film "The Dressmaking/ Tailor's Office de rol alacağı haberini almak mutlu etti. Joseon Hanedanlığında yaşayan yetenekli terziyi,  Yoo Yeon Suk ise Jeseon Hanedanlığının Kralı rolünü canladırakmış. Çekimler 2014'ün Şubat ayında başlayacakları planlar arasındaymış. Şimdide beklemeye koyuldum :)

Aslında iyi mi kötü mü bilmiyorum. Yoochun uzun zamandır gündemde olan "Three Days" dizisinde ha oynadı ha oynayacak derken şirketin sürekli kafa karıştırıcı açıklamalar yapmasından sonra Kore medyasının içinden biri kabul ettiğini açıklamış. Fakat şirketinden hala bir haber yok. İnşallah en kısa zamanda onu tekrar ekranlarda görebilme fırsatımız olur. Eğer dizide oynayacağı netleşirse Yoochun hayranları şubat ayında bizlerle buluşacak. Kısa zamanda açıklama gelmesi dileğiyle :)


Geçenlerde Kim Hyun Joong'un " Inspiring Genaration / Age Of Feeling" dizisi hakkında bir şeyler karalamıştım. Nasıl bir dizi olacağını çok merak ediyorum bi o kadar beklentimi yüksek tutmamaya özen gösteriyordum. Gel gör ki karakterlerin posterleri yayınladığında merakımı daha da arttı desem yalan olmaz heralde. Yine Güney Kore ile ilgili haberleri incelerken dizi ile ilgili gözüme bir poster daha çarptı. Dizi için merakım daha fazla olmaya başladı. 1930'lu yıllarda Şangay şehrinin tasvir eden nostaljik bir dizi olacağı ortada. Yalnız posterde Kim Hyun Joong'un çene yapısının ne kadar güzel olduğu da gözümden kaçmadı çingular. Ben hep diyorum ya hani dönem dizisi olsun taştan olsun. O dönemde geçen aşklar, arkadaşlık, sadakt çok farklı olgularmış. Keza günümüzde bu değerleri yavaş yavaş kaybettiğimizi hissediyorum. Bu yüzden ne kadar beklentiklerimi en düşük seviyede tutmaya çalışsam da kendime engel olamıyorum galiba.. Bir an önce bu ocak ayını iple çekiyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Düşüncelerinizi lütfen benimle paylaşın..