21 Oca 2014

Dedikodu Kazanı-3Bizim Lee Hong Ki'nin geri dönüşü "Hundred Year Bride" dizisi ile olacak haberleri bundan bir kaç zaman önce açıklanmıştı. Daha önce başlaması planlanan dizi çekimleri daha yeni başladı. Başlamama sebebi ise Hong Ki'nin buzda kayarak ayağını kırmasından dolayı ertelenmişti. Dizi haberlerini kolaçan ederken bir baktım çekimler başlamış. Artık benden mutlusu olamaz :) O güzelim sarı saçlarını siyaha boyamış ve olgun göstermiş. Dizide canlandıracağı Choi Kang Joo;  iyi bir eğitim almış, görünümü düzgün bir varisi canladıracak. İlk aşkı yüzünden çektiği acıdan dolayı etrafına soğuk bir karakter olacak. Kısaca melodram bir dizi ile karşı karşıya kalacağız. Benim ilgimi çeken kısım ise; Hong Ki'nin oyunculuğu olacak. Onun neşeli kimliğini bildiğim için böyle ağır bir melodrama da yakışacağını düşünüyorum. Keza geçenlerde "Rockin on Heaven's Door" filminde ki rolü ile  bu yönünü bize göstermişti .
Umarım keyifle izleyeceğim biz yapıma imza atar. :)"Verry Good Day's" filminin seneryo okuma toplantısı
2PM'den Teacyeon, Kim Hee Sun, Lee Seo Jin, Ryu Seung Soo, Yoon Yeo Jung, Kim Kwang Kyu, Lee Elliya gibi dev oyuncuların bulunduğu bir dizi düşünün. Okuduğum habere göre 30'a yakın aktör senaryo okuma toplantısında bulunmuş. Very Good Days dizi; fakir bir adamın savcı olduğu ve 15 sene sonra memleketine dönmesini konu alan bir dizi olacak. Dizinin ilk bölümü 22 şubatta yayınlanacak. Benim merak ettiğim konu ie Teacyeon ve Kim Hee Sun'ın oyunculuğu olacak. Kim Hee Sun'ı Faith'den beri bir yerde izlemediğim için performansını merak ediyorum.

2PM'den bahsetmişken; Geçenlerde bir Japon dergisine kapak olan ilk Güney Kore'li grup olmuş. Benim en çok eğlendiğim izlemekten keyif aldığım Wooyoung'un We Got Married'de ki Partneri ile karşılaşmasında heyecanlı ve şaşkın halleri çok komikti. Garip geldi onun bu kadar utangaç olması :)) Bu ara dizilerden çok eğlence programlarına sarmış durumdayım. Özellikle; Radıo Star, Strong Heart ve EXO Showtime izliyorum Aralarında ki favorim ise Radıo Star.. Sunucular her ne kadar senaryoya bağlı gitseler de özellikle kyuhyun'un hazır cevap oluşu güldürmeye yetiyor. :) 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Düşüncelerinizi lütfen benimle paylaşın..