4 Eyl 2014

Andeeeee!

Kim Hyun Joong öyle bir skandala imza attı ki; katıldığı programlarda saygılı, sessiz, sakin efendi gibi görünen bu çocuktan böyle bir şey hakkında skandal çıkacağı kimsenin aklına gelmezdi heralde. Ben onun ifadesinin ne olduğunu okuyana kadar pek bir şey söylemedim. Bana göre işler ciddileşecek.
Şarkıcı ve aktör olan Kim Hyun Joong'dan şok bir haber ile sarsıldı. Dispact tarafından verilen haberde  Kim Hyun Joong'un sevgilisine şiddet uyguladığı ve genç kızın ona dava açtığına dair haberler aldı başını gitti. İlk duyduğumda pek fazla ihtimal veremedim. Hani bizim BOF ve Playfull Kiss dizisinin centilmen, düşünceli çocuk rolüyle Türk izleyicilerin kalbini fetheden çocuk mu bunu yapmış diyen bir çok kişinin var olduğuna eminim. Dispact; genç kız ile Joong 2012'den beri beraberlermiş, mayıs ayından haziran ayına kadar şiddet gördüğünü bu yüzden kaburgasının kırıldığını anlatan makale yayınladı. Bi süre sonra polis karakolu raporları doğruladı. Kız arkadaşı olduğu kanıtlandı. İddaalar bu şekilde yayınlanırken Kim Hyun Joong tarafının savunmayı ne şekilde yapacağını çok merak ettim. Konuyla ilgili çıkan haberde "Bir laf kavgası yaptığımız ve ona dair bir defa vurduğum doğru fakat geri kalanı hepsi yanlış" demiş. Ben bu demeci duyduktan sonra açıkçası aklımda türlü türlü senaryolar geçmedi değil. Çok sevdiğim bir oyuncu ve şarkıcı olmasına rağmen yaptığı bu hatayı kabullenmek zor olur. Eğer temize çıkmazsa ki zor görünüyor, kariyerine büyük darbe alacağı aşikar. Durum böyle olunca şirketi askerlik yaşı geldiğinden onu bir süre tv dünyasından uzakta tutmak için sessiz sedasız gönderecektir diye düşünüyorum.. Zira uyuşturucu konusunda skandal yaşayan Ji Joon ve kavga skandalı sonrası Kangin'in apar topar askere gitmesini göz önünde bulundurursak düşüğümüz varsayım hiçte fena değil..
Allkop sitesinde okumuştum. Oyuncu Lee Byung Hun'a koz amacıyla bir videosunu kullanarak kendisine şantaj yaptığıyla alakalı haberi allkpop ta okumuştum. O an çok ciddiye almasam da tehdit eden bayanlardan birinin GLAM grubu üyesi Dahee olduğunu öğrenince şaşırdım. Kpopla ilgilenmeyenler onu Monstar dizisinde Kim Nana rolüyle hatırlayabilir. Gizlice çektikleri video için 4,9 milyon dolar istediğine dair söylentilerde işin içinde. Gerçi kız kısme kabul etmiş yaptığını özür falan dilemek istemiş fakat sen bunu yaparken aklın nerdeydi diye sorarlar adama.. Anladığım kadarıyla adamda sütten çıkmış ak kaşık değil ama her ne olursa olsun tehditle mi halledeceksin işini be kızım. En kötüsü kendi ismine leke sürdü..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Düşüncelerinizi lütfen benimle paylaşın..