14 Nis 2015

Teen Wolf 5. Sezon: Tanıtım Videosu

Beğenilen gençlik dizilerinden Teen Wolf'un 5.sezonun ilk resmi fragmanı MTV Film Ödülleri gecesinde görücüye çıktı. Bizim geç kurtların fena halde başı dertte gibi görünüyor. "Villiain" isimli 20 saniyelik videoda gençlerin yeni düşmanlarına dair izlenimler elde ediyoruz. 

Dizinin yapımcısı Jeff Davis, bu sezonda genç kurtların artık birer yetişkin olmaya başladığını, yeni düşmanlarla karşılaşacağını belirtti. Aynı zamanda Teen Wolf izleyenlere kötü bir haberimde Derek rolüyle bildiğimiz, sevdiğimiz Tyler Hoechlin ne yazık ki dizinin ana kadrosundan ayrıldığı haberi de doğrulandı.

Dizi, 29 Haziran Pazertesi akşamı 5. sezon prömiyerini yapacak.

5.sezon 20 bölümden olacak dizinin ilk bölümü Kalifornia'da çekilecek. İlk bölüm için 2.500.000 dolar harcandığını düşünecek olursak, çekim için efektlerinin yüksek kalite olacağı belli oldu. Sadece ilk bölüm için 20 konuk oyuncu yer alacak. Kadroda değişiklikler elbette ki var. Derek gidiyor fakat as oyuncuların yanına bir de Brett Talbot yeni sezon kadrosuna dahil oldu. 5. sezon çekimlerinde Isaac görülmüş hadi hayırlısı :)

Özledik be:)

2 yorum:

  1. -.- şimdi mstar hep teen wolf konuşulur

    YanıtlaSil
  2. Mstardaki çoğu kız izliyor bunu

    YanıtlaSil

Düşüncelerinizi lütfen benimle paylaşın..