16 Şub 2016

SS301 "Ur man is Back"

Kpop'ın efsanesi sayılabilecek sayısız başarılara imza atmış SS501 grup dağılmamasına rağmen 7 yıllık özlemin ardından SS301 alt grubu olarak geri dönüşünü gerçekleştirdi. Alt grupta Kim Hyung Jun, Kim Kyu Jong, Heo Young Saeng üyeler yer alıyor.  Grubunun geri kalan iki üyesi Kim Hyun Joong ve Park Jung Min ise vatani görevini yerine getiriyor. SS501 grubunun Love Ya; Love Like ThisForever, One Only Day, Sometime, Boys Over Flowers dizisini izleyenlerin bildiği efsanevi şarkı Because, I'm Stupid gibi sayabileceğim efsane şarkılar çıkar arşivden. 

Double S 301 bugün Ertanal 5 isimli albüm ile geri dönüşünü gerçekleştirdi. Triple S'i uzun bir süre bekleten üyeler gerçekleşen bu geri dönüşün ardından yoğun bir programla karşı karşıya kalacak. Mart ayında Seul'de yapılacak konserin biletleri 3 dakika içinde bitmiş olması bile Triple S'lerin nasıl özlemle beklediklerinin göstergesi değil mi? İşin güzel yanı ise bu grubun hayranı olmayan fakat desteklerini esirgemeyen bir insanlarda bir hayli fazla.
Grubunun geri dönüş tanıtımlarında yayınlanan skeç tarzı olan video, herkesin anlayabileceği, öğrencilik hayatının acısını gözler önüne seriyor. 

"Pain" şarkısının klibi yayınlandı.

Şarkı da biraz latin biraz trot esintisi görebiliyoruz. Bu sebeple herhangi bir türe ait demek güç.Şarkı; yumuşak anlarda ki piyano sesi şarkıda enstrümantal bir hava olarak oldukça mükemmel bir his uyandırıyor.
"Erternal 5" albümünde ikisi enstrümantal olmak üzere yedi şarkı ve her bir üyeye yönelik üç solo şarkı içeriyor. 
Albümü dinlemek isteyenler için; TIKLA

5 yorum:

 1. Merhaba bloğunuzu yeni keşfettim takibime aldım bana da beklerim sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. Şarkıyı ve klibi beğendim!..

  YanıtlaSil
 3. Vay bu grup geri mi dönmüş O_O Pek takip etmezdim bu grubu. Dağıldıktan sonra döneceklerini de sanmıyordum. Neyse yeniden başarılı olurlar inşallah

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Grup dağılmadı sadec üyeler solo kariyeri yapıyor. Elbet bir gün yine bir araya geleceğiz diyolardı. Zaten diğer iki üye askerde bu sebeple alt grup olark geri dönüş yaptılar:)

   Sil
 4. Çok hoşmuş bende sevdim ♥

  YanıtlaSil

Düşüncelerinizi lütfen benimle paylaşın..