15 Tem 2016

Outcast / Dizi Tanıtım


Walking Dead'in yaratıcılarından Robert Kidman'ın yeni dizisi Outcast 10 bölümden oluşacak sezonuyla görücüye çıktı. Daha yayına girmeden ikinci sezon onayını bile alan dizinin ilk bölümü tüm dünyada ile aynı anda 61 ülkede eş zamanlı olarak yayınlandı. İlk kez bir televizyon dizisi için Avrupa ve Afrika ülkelerine aynı anda yapıldığı da bilgiler arasında. İlk bölümün yayınlanmasıyla kendi kanalının reyting rekorunu kırgını belirtmeden olmaz.

Peki ne anlatıyor bu dizi?

Aynı ismi taşıyan çizgi romandan uyarlanan dizinin konusu; Bedeni sekiz yaşından beri şeytan tarafından ele geçirilen ve buna rağmen normal bir hayat sürmeye çalışan Kyle Barnes'ı ele alıyor.Karakterimize Reverend Anderson isimli bir vaizin yardımıyla kafasındaki soruların cevaplarını alacak.

Çocukluğundan itibaren şeytani bir güç tarafından rahatsız edilen Kyle Barnes rolünü Patrick Fugit canlandırırken ona Philip Glenister ve Wernn Schmidt eşilik ediyor. Korku-gerilim unsurlarına, insani ilişkiler ve psikolojisine odaklanmayı ihmal etmiyor.

Dizide oynayan çocuğundan yaşlısına, her biri çok büyük performans sergiliyor. Ana konuyu da bir yere bağladıklarında tadından da yenmeyecek. Şimdilik dizinin dört bölümü yayınlandı. Sezon finalinin ardından, değerlendirme ile tekrar karşınızda olacağım.

1 yorum:

  1. Blogunuzu büyük bir ilgiyle takip ediyorum. Paylaşımlarınız ve tasarımınız harika. Yayın hayatınızda başarılar dilerim.

    Bu arada birbirinden güzel yerli diziler için online dizi sitemize bekleriz. Türkiye'nin en sevilen tv programlarını ücretsiz yayınlıyoruz. Tek parça dizi videoları izlemek için lütfen web sitemizi ziyaret ediniz.

    ▶ canlidizihdizle.blogspot.com.tr

    YanıtlaSil

Düşüncelerinizi lütfen benimle paylaşın..