9 Ağu 2016

Page Turner / Kore DizisiKBS dizisinin yayınladığı Page Turner dizisi 3 bölümden oluşuyor. Başrollerini Kim So Hyun, Ji Soo ve Shin Jae Ha paylaşıyor. Kim So Hyun'un oyunculuğuna methiyeler dizebilirim. Harika bir aktirst olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Ji Soo; ise Angry Mom ile yakaladığı çıkışı devam ettiriyor. Oyuncunun sevimli, farklı ve temiz bir havası var. Shin Jae Ha; Pinocchio ile yaptığı çıkışın ardından bir çok başarılı dizinin kadrosunda yer almaya devam ediyor.  Biraz da dizinin konusunda bahsedelim.

Yoo Seul yetenekli bir sanat lisesi öğrencisidir. Annesi vakti zamanında piyanist olmak isteyip, olmadığı için yapmak istediği her şeyi kızına dikta etmektedir. Bir gün Yoo Seul kaza geçirir. Bu kazanın ardından başarılı piyanisti zor zamanlar bekler. Kazanın ardından tanıştığı Cha Sik ve okuldaki rakibi Seo Jin Mok ile yaşadığı zorlukların üstesinden gelmek için mücadele eder.

Diziyi yeni izleyecek olan arkadaşlara tavsiyem; bu dizi salt aşk üzerine değil, aşkla ilgili bir muhabbet de dönmüyor. Arkadaşlık, sorumluluk, başarı ve güven üzerine bir dizi. Ona göre izleyin.


2 yorum:

  1. Yazıyı kısa tutmuşsun. Güzel bir dizi, izlerken keyif almıştım.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Mini dizi olduğu için geniş tutma gereği duymadım.

      Sil

Düşüncelerinizi lütfen benimle paylaşın..