17 Oca 2018

Sm Station Şarkıları / 4

Uzun zamandır SM STATION şarkılarına yer vermiyordum. Kaldığım yerden devam ederek yeni post sizlerle. Devamı en kısa zamanda gelecek. 
 • Sm Station 7 Temmuz 2016 J-Min ve Shim Eun Jee  şarkısı "Way Back Home" sizlerle

 • Sm Station 14 Temmuz 2016 tarihinden yayınlanan iş birlik,  LDN Noise ve Cha Ji Yeon seslendirdiği "My Show" şarkısı.


 • Sm Station 21 Temmuz 2016 tarihinde yayınlanan şarkı özlediğim grup f(x) grubuna ait All Mine şarkısı oldu. Şarkı EDM tarzında yani elektrik dans müziği. SM son zamanlarda bu mğzik türü revaçta. Kızları özlediğimden olacak şarkıyı sevmiştim hala da bıkmadan dinliyorum.
 • Sm Station 28 Temmuz 2016 tarihinde şirketin en küçük grubu olan NCT 127 grubunun seslendirdiği "Taste The Feeling" şarkısı oldu. Kendi tarzlarının aksine kalpleri ısıtan daha soft bir şarkıyla karşımıza çıktılar. Bu çocuklar çok yetenekli. Eğer şu zamana kadar keşfedememiş varsa keşftemeyi geciktirmeyin derim. 
 • Sm Station 4 Ağustos 2016 tarihinde yayınlanan Girls Generition kızlarının seslendirdiği "Sailing" şarkısı oldu. Şarkı ballad türünde sözleri çok samimi ve içten. Şarkının bir tarafında "Karanlıkta kalsak bile sonuna kadar birlikte olalım yeniden ve yeniden ve yeniden".. Hep birlikte olun kızlarım.
 • Sm Station 11 Ağustos 2016 tarihinde yayınlanan  SHINee Onew and Lee Jın Ah seslendirdiği "Starry Night" şarkısı oldu. Lee Jin Ah Kpop Star 4.Sezon yarışmacıydı. SHINee lideri yüreği Onew'in çok farklı ama çok güzel bir ses tonu var. Bir çok güzel iş bilirliği oldu ama bu ballad tarzında beğendiğim en iyi şarkılardan biri oldu.
 

 • Sm Station 14 Ağustos 2016 tarihinde 'Pantene projesi" kapsamında yayınlanan Girls Generition grubundan Yuri ve Seohyun'un seslendirdiği şarkı "Secret" oldu. Kızlar her zamanki gibi çok güzel bir proje imza atmış diyebilirim.
 • Sm Station 25 Ağustos 2017 tarihinden yayınlanan o dönemde çok beklenen proje, JYP şirketinin başkanı Park Jin Young, Girls Generetion grubundna Hyoyeon, Jo Kwon ve, eski Miss A grubu üyesi Min'in seslendirdiği Born to be Wild" şarkısı oldu. Klip çok renkli ve güzel.


 • Sm Station 1 Eylül 2016 tarihinde yayınlanan Hitchhiker '$10' şarkısı sizlerle.


 • Sm Station 8 Eyl 2016 tarihinde Sm&BANA Pit-A-Pat 250 Remix yayınlandı.


  • Sm Station 17 Eylül 2016 tarihinde yayınlanan EXO ve Yook Jae Suk iş birliği "Dancing King" şarkısı oldu. Jae Suk'a Infinity Challenge programın Lucky Star bölümünde EXO'yla birleşme görevi verildi. 15 eylülde dans koreografisini öğrendi. 3. EXO PLANET- The EXO'rDIUM sahnede onlarla birlikte yer alarak görevini tamamladı. Ayrıca o dönem listelerin en başında yer aldı. 


  • Sm Station 22 Eylül 2016 tarihinde yayınlanan Bada ve Super Junior üyesi Ryeowook'un seslendirdiği "Cosmic" şarkısı oldu. İki harika sesin bir araya gelmesinde müthiş bir iş birliği çıktı diyebilirim.
  • Smt Station 1 Ekim 2016 tarihinde yayınlanan f(x) grubundan Amber ve Luna "Heartbeat" şarkısına  Ferry Corsten,&Kago Pengchi eşlik etti. Sm artık bu kızların geri dönüşünü gerçekleştir. Beklemekten kurdeşen dökeceğiz.

  • Sm Station 5 Eki 2016 tarihinde EXO grubun güçlü sesi Chen ve dünyaca ünlü DJ Alesso ile iş birliğ,i yaptı. Şarkının adı "Years". Chen bu şarkıda eşsiz vokal yeteneğini sergiliyor. Şarkının alt yapısında piyano sesi efsane olmuş diyebilirim.  1 yorum:

  1. Beautiful post! ♥ I love your blog!
   Following you! Follow back?

   https://colourfulmadness.blogspot.com

   YanıtlaSil

  Düşüncelerinizi lütfen benimle paylaşın..